Zenisz Zenichów 2:6 Rywal Stargard Gubinski

Aktualności

ODRA "POPLYNELA" !

• autor: beton369, 2014-05-19 18:52

W dniu wczorajszym Medyk Cibórz podejmowal przed swoja publicznoscia beniaminka z Glinska. Druzyna z Ciborza chciala zmazac plame z przed tygodnia.

Od poczatku spotkania Medyk narzucil swoje tempo i staral sie jak najszybciej pokonac bramkarza Odry. Pierwsza grozna akcja to strzal Mateusza Jurkiewicza,ale pilka zatrzymala sie na poprzeczce. Po chwili Lukasz Soltys oddal grozny strzal,ale i tym razem bramkarz Odry dobrze interweniowal. W 27 minucie na dosrodkowanie zdecydowal sie Lukasz Bardowski,bramkarz gosci zlapal pilke,po chwili ja wypuscil a ta znalazla sie pod nogami "Solka".Nie moglo byc inaczej jak 1-0 dla Medyka. Po strzelonej bramce Medyk chcial dobic rywala,ale bramkarz przyjezdnych obronil strzaly Ireneusza Baczynskiego,Kuby Kasprzyckiego,Mateusza Jurkiewicza, i Sylwestra Danielewicza.A wiec do przerwy 1-0.

Na druga polowe Medyk wyszedl troszke wyluzowany co bylo efektem sytuacji "sam na sam" zawodnika z Glinska.Na nasze szczescie na posterunku byl Oskar Sieradzki.Medyk Cibórz powrocil do swojego stylu w 60 minucie. Bramke na 2-0 zdobyl Sylwester Danielewicz,a nastepnie dobil rywali Jakub Stasiulewicz zdobywajac ostatnia tego dnia bramke dla naszego zespolu- 3-0. Medyk pewnie pokonal ekipe z Glinska i w dobrych nastrojach przystapi do spotkania z druzyna Zjednoczonych Lubrza.

Mecz z Lubrza juz w najblizsza sobote. Wszystkich serdecznie zapraszamy!